top of page

Makine ve Teçhizat Kiralama

Peyzaj, toprak serimi, reglaj, kanal işleri, hafriyat ve her türlü geri dönüşüm işlerinde kullanmak üzere kiralayabileceğiniz doğa dostu makine parkımızdaki ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıda ilginize sunulmaktadır. 

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

Portafill 5000CT

Mobil Titreşimli Elek

Portafill 5000CT mobil titreşimli elek, Portafill ailesine eklenen en son ürünlerden biridir. Taş, toprak, kum, mıcır, maden ve benzeri birçok malzemenin elenmesinde kullanılabilecek Portafill 5000CT, aslen ağır işlerde ihtiyaç duyulan eleme uygulamaları için tasarlanmıştır. Tek bir konteyner içine girecek şekilde küçülebilen ve katlanabilen gövdesiyle taşımada büyük avantaj sağlarken, taş ve maden ocaklarında en ağır işleri yürütebilecek sağlamlığa sahiptir.

5000CT Videolar

5000CT teknik özellikler için PDF

Portafill 4000T

Mobil Tambur Elek

Portafill’in 4000T modeli tambur eleği dingilli popüler 4000W modelinin paletli yürüyüşe sahip versiyonudur. Bahçe toprağı, kompost, ağaç kabuğu, çöp ve her türlü geri dönüşüm malzemesini elemek için idealdir. 4000T'nin paletli yürüyüş sistemi, çalışma alanı içinde bağımsız hareket etmesine olanak sağladığı gibi, alanlar arasında düşük yataklı treyler ile kolaylıkla taşınabilmesini mümkün kılar.

4000T Videolar

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

4000T teknik özellikler için PDF

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

Kubota U55-4

Paletli Mini Ekskavatör

Güçlü ve tüm koşullarda çalışma becerisi yüksek bir makine olan KUBOTA U55-4, her türlü zahmetli işin altından kalkabilecek şekilde tasarlanmıştır. 5.4 ton ağırlığındaki bu gelişmiş model, çalışma alanının sınırlı olduğu durumlarda bile mükemmel dayanıklılıkta, etkin performans sergiler. Yükseltilmiş kazma – kaldırma gücü ve daha akıcı sürüş performansıyla üstün özellikli bir makinedir.

U55-4 Videolar

Kubota U55 teknik özellikler için PDF

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

Kubota KX080-4

Paletli Midi Ekskavatör

Kubota’nın KX080-4 modeli tüm gereksinimlerinizi karşılayacak yeterlilikte, çok yönlü, yüksek kaliteli, yüksek performanslı, 8 tonluk bir midi ekskavatördür.

Japon üretimi ekskavatörler arasında kendi sınıfının en güçlü, en dayanıklı örneklerinden olan Kubota KX080-4, zorlu çalışma koşulları için geliştirilmiş özel bir modeldir.

KX080-4 Videolar

Kubota KX080-4 teknik özellikler

için PDF

Bobcat S175

Mini Yükleyici

Bobcat S175, konfor ve görüş açısı geniş, kompakt bir mini yükleyicidir. Dikey kaldırma özelliğiyle 3002 mm yükleme yüksekliğine ulaşır. Alçak bum bağlantısı sayesinde görüş mesafesi son derece geniştir.
İnip binmesi kolay kabini, korumalı emniyet simidi ve rahat kol dayama yeriyle çok kullanışlı ve operatör dostu bir modeldir.

S175 Videolar

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

Bobcat S175 teknik özellikler için PDF

bottom of page