top of page

Mümessilliklerimiz

Mümessili olduğumuz marka ve ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi, görsel ve videolar aşağıda ilginize sunulmaktadır.

Portafill
PORTAFILL ÜRÜNLERİ

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

Portafill 5000CT

Mobil Titreşimli Elek

Portafill 5000CT mobil titreşimli elek, Portafill ailesine eklenen en son ürünlerden biridir. Taş, toprak, kum, mıcır, maden ve benzeri birçok malzemenin elenmesinde kullanılabilecek Portafill 5000CT, aslen ağır işlerde ihtiyaç duyulan eleme uygulamaları için tasarlanmıştır. Tek bir konteyner içine girecek şekilde küçülebilen ve katlanabilen gövdesiyle taşımada büyük avantaj sağlarken, taş ve maden ocaklarında en ağır işleri yürütebilecek sağlamlığa sahiptir.

5000CT Videolar

5000CT teknik özellikler için PDF

Portafill 4000T

Mobil Tambur Elek

Portafill’in 4000T modeli tambur eleği dingilli popüler 4000W modelinin paletli yürüyüşe sahip versiyonudur. Bahçe toprağı, kompost, ağaç kabuğu, çöp ve her türlü geri dönüşüm malzemesini elemek için idealdir. 4000T'nin paletli yürüyüş sistemi, çalışma alanı içinde bağımsız hareket etmesine olanak sağladığı gibi, alanlar arasında düşük yataklı treyler ile kolaylıkla taşınabilmesini mümkün kılar.

4000T Videolar

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

4000T teknik özellikler için PDF

Portafill 7000IC-R

Mobil Darbeli Konkasör

Portafill 7000IC-R, standart 7000IC özelliklerine ek olarak ekran ve sirkülasyon sistemi ilavesi sunan bir modeldir. Büyük parçalar kırıcının haznesine veya makinenin yanındaki yedek hazneye yeniden yüklenebilmektedir. Sirkülasyon sistemi hidrolik olarak katlanır ve bu patentli mekanizma sayesinde taşıma sırasında sistemin makineden sökülmesi gerekmez.

7000IC-R Videolar

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

7000IC-R teknik özellikler için PDF

Büyük resimler için görseli tıklayınız.

Portafill TC80 ve TC60

Mobil Paletli Konveyör Bant

Portafill International, kompakt elek çeşitlerini tamamlamak üzere tasarlanmış paletli ve tekerlekli konveyör bant sistemleri üretmektedir. Bu konveyör bantlar elek veya kırıcılarından çıkan işlenmiş malzemelerin daha büyük yığınlar halinde stoklanması ve maliyetlerin düşürülmesi için idealdir. 

TC80 ve 60 Videolar

TC80 ve

TC60 teknik özellikler için PDF'ler

Beyer
bottom of page